JUL PHOTOS

SESJA ZDJĘCIOWA Z PIESKIEM

Cześć! Dzisiaj mam ogromną przyjemność podzielić się z Wami niezwykle uroczymi i radosnymi chwilami z sesji zdjęciowej, którą odbyłam z uroczym pieskiem rasy chihuahua o wdzięcznym imieniu Chmurka, oraz jej sympatyczną „mamą” Martą. Chmurka to młody szczeniak, ma zaledwie 8 miesięcy ale już zdążyła podbić serca wielu osób swoim urokiem.

Przygoda z Chmurką zaczęła się w okolicach Poznania, gdzie spotkałam się z jej kochającą Panią. Już na pierwszy rzut oka widać było, że Chmurka to mała gwiazdka. Jej futerko miało cudowny, jedwabisty połysk, a jej wielkie, ciemne oczka przepełnione były ciekawością i przyjaznym spojrzeniem.

Nasza sesja zdjęciowa była prezentem dla Marty od jej przyjaciółki. Nie mogłam się doczekać, aby rozpocząć sesję i uchwycić w kadrach tę cudowną istotkę. Na miejsce sesji wybrałyśmy bardzo zielone okolice pod samym Poznaniem, gdzie przyroda stanowiła idealne tło dla naszych fotografii. Dodatkowo Chmurka pochodzi z hodowli, która znajduje się całkiem niedaleko.

Za każdym razem, kiedy spojrzałem przez wizjer aparatu, moje serce topniało. Ta mała kuleczka miała niezwykłą zdolność do rozprowadzania uśmiechów. Marta opowiadała, jak Chmurka wzbogaciła jej życie, przynosząc nie tylko radość, ale i wyjątkową więź między nimi.

Zdjęcia z Chmurką to prawdziwa uczta dla oczu, a wspomnienia z tej sesji pozostaną ze mną na długo. Mam nadzieję, że te fotografie również wam przyniosą uśmiech na twarzy i zainspirują Was do docenienia piękna chwil spędzonych z naszymi ukochanymi zwierzakami.

Zdjęcia z Chmurką to prawdziwa uczta dla oczu, a wspomnienia z tej sesji pozostaną ze mną na długo. Mam nadzieję, że te fotografie również wam przyniosą uśmiech na twarzy i zainspirują Was do docenienia piękna chwil spędzonych z naszymi ukochanymi zwierzakami. Jeżeli chcecie uwiecznić Wasze wspólne chwile na zdjęciach, to serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Z przyjemnością zamknę w kadrach Waszą miłość.

Zostaw komentarz