JUL PHOTOS

SPACER Z GOLDENAMI

Cześć wszystkim miłośnikom fotografii, psów i przygód na łonie natury! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moim niezapomnianym doświadczeniem bycia fotografką na spacerze z przepięknymi psami rasy Golden Retriever w urokliwych Kamionkach pod Poznaniem.

Spacer miał wyjątkową genezę, ponieważ został zorganizowany przez poznańskich właścicieli tych cudownych piesków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieski tej rasy mają nie tylko niesamowite serca, ale także wspierają szczytne cele. Spacer z nimi został wystawiony na licytację, a wygrana para z Wrocławia miała nie tylko okazję do spędzenia czasu z tymi wyjątkowymi zwierzakami, ale także porozmawiania z właścicielami przed planowanym przygarnięciem własnego Golden Retrievera.

Zainspirowana tą szlachetną inicjatywą, postanowiłam dołączyć do wydarzenia jako fotograf, by uwiecznić te wspaniałe chwile i uczynić je nieśmiertelnymi na zdjęciach. Wyobraźcie sobie widok wielu radosnych psiaków luźno biegających po malowniczym lesie, ogonami machającymi z radości. Widać było, że każdy z nich czerpał nieopisaną frajdę z tego wyjątkowego spaceru. Złocista sierść Golden Retrieverów lśniła w promieniach słońca, a ich radosne uśmiechy wprawiały nas wszystkich w jeszcze lepszy nastrój.

Spacer nie byłby pełen przygód bez zabawy w błocie. Jak to zwykle bywa z Goldenkami, część z nich uwielbia taplać się w kałużach i bawić się na mokrej ziemi. To było niewątpliwie chwytające za serce widoki, jak te piękne psiaki cieszyły się każdą chwilą na świeżym powietrzu.

Nie tylko pieski były głównymi bohaterami tego wydarzenia. Wspaniali ludzie, którzy przybyli, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, tworzyli niesamowitą atmosferę. Wspólna miłość do psów i chęć wsparcia szczytnego celu sprawiły, że atmosfera była niesamowicie serdeczna i pełna pozytywnej energii.

Mam nadzieję, że moje fotografie oddadzą chociaż część tego niesamowitego wydarzenia. Było to nie tylko niezapomniane doświadczenie dla mnie jako fotografa, ale również dla wszystkich uczestników, którzy oddali się radości i miłości, jaką psikami dzielą się na co dzień.

Wielkie podziękowania dla organizatorów tego wspaniałego spaceru i pary, która wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy poprzez swoją obecność i hojność. Wierzę, że to wyjątkowe wydarzenie przyczyni się do spełnienia marzenia pary z Wrocławia o przygarnięciu swojego własnego Golden Retrievera.

Zdjęcia, które wykonałam, pozostaną dla mnie pamiątką na całe życie, a spacer z tymi uroczymi psiakami na zawsze zagości w moim sercu. Było to spotkanie z radością, przyjaźnią i miłością, której tak wiele możemy się nauczyć od naszych czworonożnych przyjaciół.

Zostaw komentarz