JUL PHOTOS

Rodzinna sesja zdjęciowa na Majorce - sesja rodzinna na plaży w Hiszpanii

SESJA ZDJĘCIOWA NA MAJORCE

Hej! Dziś chciałabym podzielić się z Wami wyjątkowym doświadczeniem, które miałam przyjemność uwiecznić jako fotograf. W październiku 2023 roku podczas wakacji na hiszpańskiej wyspie sfotografowałam niesamowicie uroczą polską rodzinę – Olę i Pawła oraz ich dwóch uroczych synków, Tadzia i Leosia. Spotkaliśmy się na plaży de Muro, aby uwiecznić magiczne chwile podczas wschodu słońca. Sesja zdjęciowa na Majorce była spełnieniem moich małych fotograficznych marzeń.

Piękna rodzina, która na co dzień mieszka w Irlandii, postanowiła spędzić swoje wakacje na urokliwej wyspie. Ola i Paweł, pragnąc zachować piękne wspomnienia z rodzinnych wakacji, zdecydowali się na sesję zdjęciową w godzinach porannych, aby złapać delikatne promienie słońca. Było to dla mnie niezwykle ekscytujące wyzwanie, ponieważ nie tylko miałam okazję pracować w magicznym świetle wschodu słońca, ale także uwiecznić autentyczną radość i miłość tej czwórki.

Każdy moment spędzony z Olą, Pawłem, Tadziem i Leosiem na plaży był niezwykle inspirujący. Widok, jak rodzina bawi się i cieszy razem, był naprawdę poruszający. Niektóre z moich ulubionych zdjęć z tej sesji to te, na których widać szerokie uśmiechy i czystą zabawę. Widok Oli i Pawła, patrzących na siebie z miłością, podczas gdy tło stanowi spektakularny wschód słońca, jest po prostu niesamowity.

Sesja zdjęciowa na Majorce była dla mnie wyjątkowym doświadczeniem, które na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Mam nadzieję, że te fotografie staną się dla rodziny niezapomnianą pamiątką z ich wakacji na tej pięknej wyspie.

Dziękuję Oli, Pawłowi, Tadziowi i Leosiowi za możliwość uwiecznienia tych magicznych chwil. Mam nadzieję, że te zdjęcia będą przypominać Wam o radości i miłości, którą dzielicie jako rodzina, przez wiele lat.

Majorka jest niesamowicie fotogeniczną wyspą, która oferuje wiele pięknych miejsc. Jeśli i Wy macie plan na sesję zdjęciową na Majorce, serdecznie zapraszam do kontaktu info@julphotos.pl 🙂 Pokochałam Majorkę, i poznałam wiele jej części, więc z chęcią polecę z Wami, złapię w kadrach Waszą historię i polecę ciekawe miejsca nie tylko na sesję zdjęciową.Wspaniałe widoki i niezapomniane chwile czekają na nas!

Zostaw komentarz