JUL PHOTOS

DSC08718
DSC09959

HEJ, TU JULKA

Miło mi Cię poznać!

Jestem fotografką z obsesją na punkcie podróży i San Francisco, uwielbiającą poke bowls, bubble tea i sushi. Kocham wschody i zachody słońca, road tripy, pieski (szczególnie moją Clarcie), ogniska i przebywanie na łonie natury – chociaż jednocześnie absolutnie nie wyobrażam sobie codziennego życia poza miastem.  Lubię dzielić się moimi podróżniczymi przygodami na Instagramie pod nazwą @jultravels, planuję również stworzenie swojego podróżniczego bloga. Poza fotografią bardzo dużą przyjemność sprawia mi kręcenie filmów, które czasem wrzucam na YouTube. Regularne prowadzenie kanału to takie moje małe marzenie, nad którym planuję mocniej popracować w najbliższym czasie.

BARDZO LUBIĘ

robić zdjęcia

MOMENTÓW, KTÓRE CHCEMY ZAPAMIĘTAĆ NA ZAWSZE

MOJA FOTO HISTORIA

Moja przygoda z fotografią zaczęła się, kiedy miałam jakieś 11-12 lat. Bawiłam się cyfrówką i pstrykałam zdjęcia dosłownie wszystkiego. Bardziej świadome zdjęcia zaczęłam robić pod koniec gimnazjum, kiedy w prezencie od rodziców dostałam pierwszą lustrzankę, która dzielnie służyła od 2012 przez 9 lat! Później nastał moment przerwy. Z fotografią nie wychodziło tak jak chciałam, obróbka u mnie leżała… więc odstawiłam aparat na bok. W 2019 przy okazji mojego rocznego pobytu w USA obiecałam sobie wrócić do fotografowania. Miałam szczęście spotkać na swojej drodze utalentowaną fotografkę, której wskazówki bardzo pomogły mi w rozwoju. Zdecydowałam się też na udział w kilku kursach, a także w wolnym czasie uczyłam się sama. Wszystko to pozwoliło mi w końcu wypracować mój własny styl zdjęć i edycji, i powrócić do dawnej pasji. 

KILKA FAKTÓW O MNIE

1. Mieszkałam przez rok w okolicach San Francisco w Kalifornii, i czuję, że to totalnie moje miejsce na ziemi! 

2.  Jestem bardzo ciepłolubna – aby dobrze mi się żyło potrzebuję słońca i ciepła przez 365 dni w roku, dlatego kiedyś opuszczę Polskę na stałe.

3. Baaaardzo często się wzruszam! (dlatego nie zdziw się, jeśli polecą mi łzy na Waszym ślubie)

4. Razem z najbliższymi tworzymy nasz „mały wielki” rodzinny projekt Woodside – projektujemy, wykonujemy i sprzedajemy wszelkiego rodzaju elementy wyposażenia wnętrz/dekoracji domowych  z drewna w naszym własnym sklepie online.

pict220524_0407360000

zróbmy razem zdjęcia!

TO CAŁA JA

TWOJA KOLEJ, ABY SIĘ PRZEDSTAWIĆ!