JUL PHOTOS

CHĘTNIE ZOSTANĘ

Twoim fotografem!

DSC06511
DSC09011

Bardzo lubię fotografować, a kiedy to robię stawiam na naturalność. Specjalizuję się w uchwyceniu szczerych, niedoskonałych momentów, które reprezentują najprawdziwsze piękno. Nigdy przesadnie nie retuszuję zrobionych zdjęć, a jedynie poddaję je delikatnej obróbce kolorystycznej, aby podkreślić to, co widziało ludzkie oko na żywo. 

OFERTA

I

REPORTAŻ ŚLUBNY

Fotografuję miłość zarówno na wielkich przyjęciach, jak i na małych kameralnych uroczystościach. 

ii

SESJA ZDJĘCIOWA

Wykonuję sesje pary, narzeczeńskie, kobiece, ciążowe, okolicznościowe, rodzinne, grupowe czy wizerunkowe.

III

REPORTAŻE

Oferuję pełne reportaże z wydarzeń takich jak Chrzest Święty, Komunia Święta, urodziny, studniówki.

 

IV

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Tworzę stylizowane zdjęcia produktowe do wykorzystania na stronach www czy w social media.

V

indywidualne zlecenia

Jeżeli masz propozycję indywidualnego zlecenia fotograficznego śmiało napisz do mnie, i przedstaw swój pomysł. Jestem otwarta na współpracę.

zróbmy razem coś kreatywnego

 

Ten najważniejszy dzień

Będę z Tobą, aby złapać prawdziwie piękną historię. Spontaniczny śmiech, łzy wzruszenia, moment czystego szczęścia, kiedy pękasz z miłości. Będę z Tobą, aby złapać ukradkowe spojrzenia, delikatnie uniesione kąciki ust, subtelne gesty. Momenty, które chcesz zapamiętać na zawsze.
Będę z Tobą, aby dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś, i autentycznie uchwycić te wyjątkowe chwile, gdy się zdarzają.

MIŁE SŁOWA

od szczęśliwych klientów

PYTANIA

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każdy sezon ślubny może być inny. Jednak nie bójcie się pytać, nawet jeśli do Waszego ślubu zostało niewiele czasu. Często na moim Instagramie @jul.photos staram się wrzucać wolne terminy.

Tak! Jestem otwarta na każdą wymarzoną destynację Pary Młodej, więc jeśli planujecie ślub poza granicami Polski to z największą przyjemnością będę Wam towarzyszyć. 

Nieprzekraczalny termin oddania pełnego reportażu wynosi 3 miesiące od daty ślubu. Jednak zawsze w ciągu 1-3 dni od wesela przesyłam Wam małą zapowiedź w postaci kilku ujęć.

Oczywiście, że tak! Wszystkie szczegóły dotyczące wydruków i albumów będą zawarte w wysłanym pliku pdf z ofertą ślubną.

Tak. Na Instagramie publikuję daty moich wyjazdów wraz z destynacjami. Jeżeli zależy Ci na konkretnym miejscu i dacie – napisz do mnie, realizuję też tego typu indywidualne wyjazdy na sesje.

CZAS SPEŁNIĆ WASZE MARZENIA

DSC03037